KONST / Litografier / Färglitografi 12769335
nr 1276 9335
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Stilleben, numrerad 306/360. Signerad, daterad -79. Motivet: 68x52 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:12:52
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann